Hakkımızda

Hakkımızda

Sinay Kutu Ankara
Hakkımızda

Sinay Kutu Ambalaj 2020 Yılı sonlarında kuruluş aşamalarını tamamlayarak Ankara'da üretime başlamıştır. Firma geçmişi 1970 yılında el pedalıyla yola çıkıp, halen 5 renkli ofset, tel dikiş robotu, bilgisayarlı 115x polar bıçak, kırım ve diğer mücellit makineleriyle aktif olan Sincan Matbaası ile kardeş kuruluştur. Sincan Matbaası

50 Yılı aşkın süre sektörde kartvizitten, kurumsal kimliğe, her çeşit renkli broşür, katolog, kitap, dergi gibi özellik ve titizlik isteyen işlerde tercih edilen firmamız üretim faaliyetlerini çeşitlendirme politikası çerçevesinde kutu ve ambalaj sektöründe ihtiyaç duyulan talepleri karşılamak, ikinci kuşağın girişimi emeği ve gayretlerini üretime katmak için Sinay Kutu Ambalaj Matbaacılık İthalat İhracat İnşaat Ltd. Şti Firmasını girişimcliğine eklemiştir.

Rekabet ortamında kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı, uygun fiyat, zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti ilkelerimizle matbaacılık faaliyetleri yanında her türlü ofset baskılı oluklu kutu, ofset baskılı karton kutu, ve diğer kutu, ambalaj çeşitleri için yeni makina parkurumuz ve profesyonel işcilik anlayışımızla hizmete hazırız.

Vizyonumuz

Rekabet ortamında teknolojik gelişmelerin ışığında, çözüm odaklı, kaliteyi önceliyen üretim anlayışı, uygun fiyat politikası, zamanında teslim ve maksimum müşteri memnuniyeti...

Misyonumuz

İnsani değerlerin yüceltilmesi ışığında, emeği sanatı ve kaliteyi önceleyen, üretim anlayaşımızla, çevreye duyarlılığımızla, geçmişten aldığımızla her türlü mirasa daha fazlasını katmaya özen ve gayret göstermek en büyük hedefimizdir.

Sinay Kutu Ambalaj Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti.